Matěj Lochman
2025-2026
| Číslo hráče | 7 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Vodní stavby Plzeň |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 990 (ø 90,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:30 | Chrást B - VS Plzeň | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | VS Plzeň - Ledce | 4:2 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 30.08. 17:30 | Druztová - VS Plzeň | 3:3 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 06.09. 17:00 | VS Plzeň - Košutka B | 5:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | VS Plzeň - Hradiště | 12:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Union Plzeň B - VS Plzeň | 3:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | Touškov B - VS Plzeň | 0:5 (0:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | VS Plzeň - Roudná B | 3:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.11. 17:30 | Slovan Plzeň B - VS Plzeň | 1:4 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 13:30 | Ledce - VS Plzeň | 3:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | VS Plzeň - Druztová | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 10:00 | Košutka B - VS Plzeň | 4:7 (3:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Hradiště - VS Plzeň | 0:9 (0:4) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.05. 17:30 | Hurricane - VS Plzeň | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | VS Plzeň - Touškov B | 5:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. C | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 21 | 1722 (ø 82,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 11 | 916 (ø 83,27) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 78 (ø 39,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 8 | 637 (ø 79,62) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 8 | 702 (ø 87,75) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída sk. A | 1 | 58 (ø 58,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 2 | 150 (ø 75,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 21 | 1765 (ø 84,04) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 6 | 496 (ø 82,66) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 22 | 1830 (ø 83,18) | 5 (ø 0,22) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 2 | 95 (ø 47,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




