Radek Hrubeš
2026-2027
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Slavoj Skřivany |
| 2025-2026 | SK Bystřian Kunčice |
| 2024-2025 | Nechanice |
| 2024-2025 | FC Spartak Kobylice |
| 2022-2023 | TJ Slavoj Skřivany |
| 2018-2019 | FC Spartak Kobylice |
| 2016-2017 | TJ Slavoj Skřivany |
| 2015-2016 | SK Čechie Hlušice |
| 2015-2016 | FC Spartak Kobylice |
| 2014-2015 | FC Spartak Kobylice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 802 (ø 89,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Ml. Buky - Skřivany | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 17:00 | Skřivany - Sobotka | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Lovčice - Skřivany | 4:3 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Skřivany - Lužany | 7:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Trutnov B - Skřivany | 1:5 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Skřivany - Nepolisy | 2:1 (1:0) | 82 | 82 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 11:00 | D. Králové B - Skřivany | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Skřivany - N. Paka | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Vrchlabí B - Skřivany | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Skřivany B - Lovčice B | 5:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.08. 18:00 | Prasek - Skřivany B | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Skřivany B - Kratonohy | 3:6 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Skřivany B - Starý Bydžov | 2:4 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 7 | 622 (ø 88,85) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 20 | 1714 (ø 85,70) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 9 | 763 (ø 84,77) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 24 | 2051 (ø 85,45) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 8 | 696 (ø 87,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. B | 16 | 1425 (ø 89,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 6 | 336 (ø 56,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. B | 3 | 224 (ø 74,66) | 4 (ø 1,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 7 | 606 (ø 86,57) | 4 (ø 0,57) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 5 | 356 (ø 71,20) | 2 (ø 0,40) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 9 | 716 (ø 79,55) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 29 | 2523 (ø 87,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 11 | 893 (ø 81,18) | 7 (ø 0,63) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 24 | 2138 (ø 89,08) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 3 (ø 0,12) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. G | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 13 | 1098 (ø 84,46) | 9 (ø 0,69) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,30) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 14 | 1180 (ø 84,28) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,35) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. E | 11 | 689 (ø 62,63) | 1 (ø 0,09) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 7 | 544 (ø 77,71) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) |




