Ondřej Důlovec

2026-2027

TJ Sokol Vrhaveč

Číslo hráče9
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Sokol Vrhaveč

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
06.09. 17:00 Vrhaveč B - Dešenice 4:3 (2:2) 0 1 0 0 ne
13.09. 15:00 Zavlekov - Vrhaveč B 2:2 (1:2) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 1 8 (ø 8,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 11 499 (ø 45,36) 1 (ø 0,09) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 1 (ø 0,08) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 17 318 (ø 18,70) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 11 240 (ø 21,81) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 3 46 (ø 15,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 3 56 (ø 18,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 4 32 (ø 8,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 14 1260 (ø 90,00) 5 (ø 0,35) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 2 21 (ø 10,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 6 74 (ø 12,33) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 6 104 (ø 17,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 17 1392 (ø 81,88) 4 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 3 255 (ø 85,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)