Pavel Ivaník

2026-2027

SK Tochovice

Číslo hráče13
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2021-2022
2021-2022 SK Tochovice
2014-2015 SK Tochovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Tochovice B - Dolní Hbity 3:5 (1:3) 90 0 0 0 ano
29.08. 17:00 Tochovice B - Kytín 5:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Tochovice B - Rožmitál B 5:1 (1:0) 90 0 1 0 ano
27.09. 16:00 Tochovice B - Drevníky B 5:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Vrtule Láz - Tochovice B 7:0 (4:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Tochovice B - Sedlice 5:3 (1:1) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A 17 1530 (ø 90,00) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Krajský přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Středočeský | Příbram | III. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 7 399 (ø 57,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Příbram | III. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. D 2 180 (ø 90,00) 5 (ø 2,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize C 18 570 (ø 31,66) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Krajský přebor 7 386 (ø 55,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Příbram | III. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 16 1315 (ø 82,18) 1 (ø 0,06) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 18 1175 (ø 65,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 5 (ø 1,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 16 1055 (ø 65,93) 1 (ø 0,06) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Pohár 3 210 (ø 70,00) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 8 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. E 25 2210 (ø 88,40) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,12) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Příbram | III. třída sk. A 15 1172 (ø 78,13) 4 (ø 0,26) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. E 23 2032 (ø 88,34) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Příbram | III. třída sk. A 4 258 (ø 64,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. E 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)