Jan Jindřich
2026-2027
| Číslo hráče | 14 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | Litavan Bohutín |
| 2023-2024 | SK Obory |
| 2022-2023 | Litavan Bohutín |
| 2022-2023 | FC Višňová |
| 2017-2018 | Litavan Bohutín |
| 2014-2015 | SK Březnice 1918 |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Příbram | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 (ø 27,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 27.09. 16:30 | Bohutín - Petrovice | 5:2 (1:2) | 27 | 63 | 1 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Příbram | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Bohutín B - Drevníky | 3:2 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 29.08. 10:30 | N.Ves - Bohutín B | 6:3 (3:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Bohutín B - Sokol Drahlín | 2:2 (2:1) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 12.09. 17:00 | SK Pečice - Bohutín B | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Bohutín B - Rosovice | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Sparta Věšín - Bohutín B | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Bohutín B - D. Dušníky B | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Pičín - Bohutín B | 2:6 (0:5) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 7 (ø 0,38) | 8 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 8 | 328 (ø 41,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 4 (ø 0,33) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 16 | 1320 (ø 82,50) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,25) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 14 | 1118 (ø 79,85) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 16 | 1323 (ø 82,68) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,43) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 3 | 141 (ø 47,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 13 | 695 (ø 53,46) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 17 | 1391 (ø 81,82) | 7 (ø 0,41) | 4 (ø 0,23) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 2 | 134 (ø 67,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 17 | 1333 (ø 78,41) | 2 (ø 0,11) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




