Daniel Koudele

2026-2027

TJ Sokol Plasy

Číslo hráče11
PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Sokol Plasy

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.B třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1067 (ø 88,91) 2 (ø 0,16) 7 (ø 0,58) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:30 H. Bříza B - Plasy 6:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 13:30 Plasy - Malesice 0:5 (0:1) 90 0 0 0 ano
29.08. 10:00 Kralovice - Plasy 3:1 (2:1) 77 77 0 1 0 ano
05.09. 13:00 Plasy - Zruč 2:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
12.09. 17:00 Volduchy - Plasy 8:1 (4:1) 90 0 1 0 ano
19.09. 12:30 Plasy - Zbiroh 3:4 (1:2) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Chrást - Plasy 6:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Plasy - Chotíkov 2:6 (1:2) 90 0 1 0 ano
11.10. 16:30 Radnice B - Plasy 6:2 (3:1) 90 1 1 0 ano
17.10. 15:30 Plasy - Ledce 2:3 (0:0) 90 0 1 0 ano
25.10. 14:30 Rapid B - Plasy 2:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
31.10. 14:00 Plasy - Raková 3:4 (1:1) 90 1 0 0 ano

Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
06.09. 17:00 Hvozd - Plasy B 2:4 (1:2) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 6 527 (ø 87,83) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 25 2208 (ø 88,32) 3 (ø 0,12) 8 (ø 0,32) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 26 2164 (ø 83,23) 1 (ø 0,03) 4 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 24 1948 (ø 81,16) 5 (ø 0,20) 7 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 25 2236 (ø 89,44) 6 (ø 0,24) 5 (ø 0,20) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 23 2070 (ø 90,00) 2 (ø 0,08) 4 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 13 1157 (ø 89,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 23 1961 (ø 85,26) 4 (ø 0,17) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 17 1409 (ø 82,88) 1 (ø 0,05) 6 (ø 0,35) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 25 2246 (ø 89,84) 4 (ø 0,16) 9 (ø 0,36) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 25 2207 (ø 88,28) 1 (ø 0,04) 8 (ø 0,32) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 4 360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)