Vasyl Pidhurskyi
2025-2026
| Číslo hráče | 10 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | Sokol Miřetice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Benešov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 887 (ø 80,63) | 5 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.08. 17:00 | Divišov - Miřetice | 1:1 (0:1) | 45 | 45 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.09. 16:30 | Miřetice - Votice | 2:4 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Kondrac - Miřetice | 4:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 12:30 | Miřetice - Mezno | 5:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 11:30 | Miřetice - Ostředek | 4:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Trh.Štěpánov - Miřetice | 2:3 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 22.03. 15:00 | Maršovice - Miřetice | 1:2 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 13:00 | Miřetice - Divišov | 2:7 (2:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Votice - Miřetice | 4:2 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 14:00 | Miřetice - Olbramovice | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | Struhařov - Miřetice | 5:3 (2:1) | 32 | 58 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.05. 14:00 | Miřetice - Kondrac | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Benešov | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080 (ø 90,00) | 5 (ø 0,41) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 17:00 | Miřetice B - Vracovice | 7:3 (6:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.08. 14:00 | Libež - Miřetice B | 9:2 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Miřetice B - Velíš | 2:6 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Postupice - Miřetice B | 2:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 15:00 | Pravonín - Miřetice B | 7:2 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Popovice - Miřetice B | 6:4 (5:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | Miřetice B - Jankov | 2:6 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Miřetice B - Ratměřice | 7:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.10. 14:00 | Miřetice B - Čechtice | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Zdislavice - Miřetice B | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 13:30 | Chotýšany - Miřetice B | 7:4 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 16:30 | Miřetice B - Postupice | 7:0 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | Bílkovice - Miřetice B | 11:2 (6:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 11 | 887 (ø 80,63) | 5 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 5 (ø 0,41) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 4 | 251 (ø 62,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 25 | 2215 (ø 88,60) | 13 (ø 0,52) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 9 | 692 (ø 76,88) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 21 | 1867 (ø 88,90) | 14 (ø 0,66) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 3 | 210 (ø 70,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 21 | 1890 (ø 90,00) | 14 (ø 0,66) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 5 | 360 (ø 72,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 4 | 268 (ø 67,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




