Pavel Dvořák
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 5.0 |
Kariéra
| 2017-2018 | FC Spartak Kobylice |
| 2017-2018 | TJ Slovan Broumov |
| 2014-2015 | FC Spartak Kobylice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 792 (ø 88,00) | 3 (ø 0,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 14.08. 18:00 | Kobylice - Roudnice B | 0:3 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Červeněves - Kobylice | 5:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.08. 18:00 | Kobylice - Slavia HK C | 1:6 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 14:30 | Malš. Lhota - Kobylice | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Kobylice - Nový HK B | 3:2 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Černilov B - Kobylice | 4:5 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Smiřice - Kobylice | 3:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Kobylice - Olympia HK | 5:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Stěžery B - Kobylice | 10:0 (3:0) | 72 | 72 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 17 | 1393 (ø 81,94) | 7 (ø 0,41) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 22 | 1962 (ø 89,18) | 10 (ø 0,45) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 12 (ø 0,52) | 6 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 23 | 2034 (ø 88,43) | 10 (ø 0,43) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 17 | 1417 (ø 83,35) | 3 (ø 0,17) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 5 | 397 (ø 79,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 2 | 178 (ø 89,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 28 | 2520 (ø 90,00) | 3 (ø 0,10) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 2 | 83 (ø 41,50) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 27 | 2422 (ø 89,70) | 3 (ø 0,11) | 5 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 5 | 358 (ø 71,60) | 9 (ø 1,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 23 | 1947 (ø 84,65) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 6 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 8 | 674 (ø 84,25) | 3 (ø 0,37) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. G | 11 | 973 (ø 88,45) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,27) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. E | 11 | 990 (ø 90,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




