Miroslav Richter
2026-2027
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 8.6 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Jiskra Hořice |
| 2014-2015 | SK Miletín |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Hořice - Železnice | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.08. 18:00 | Dobruška - Hořice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Hořice - Chlumec B | 2:3 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Náchod - Hořice | 4:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Hořice - Jičín | 3:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Hořice - Vrchlabí | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Č. Skalice - Hořice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Hořice - Bělohrad | 0:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Jaroměř - Hořice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Hořice - Třebeš | 4:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 413 (ø 82,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Hořice B - Miletín B | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Železnice B - Hořice B | 3:1 (3:1) | 58 | 58 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 17:00 | Chomutice - Hořice B | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Dětenice - Hořice B | 0:0 (0:0) | 85 | 85 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 16:00 | Jičíněves - Hořice B | 2:3 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 3 | 238 (ø 79,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 30 | 2585 (ø 86,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 1 | 44 (ø 44,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 9 | 806 (ø 89,55) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 30 | 2608 (ø 86,93) | 1 (ø 0,03) | 2 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 14 | 1240 (ø 88,57) | 7 (ø 0,50) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 30 | 2700 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 17 | 1500 (ø 88,23) | 5 (ø 0,29) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 16 | 1440 (ø 90,00) | 24 (ø 1,50) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 8 | 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 15 | 1350 (ø 90,00) | 6 (ø 0,40) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 16 | 1410 (ø 88,12) | 15 (ø 0,93) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 7 | 458 (ø 65,42) | 4 (ø 0,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 30 | 2700 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 4 | 307 (ø 76,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. E | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




