Tomáš Jankovský
2025-2026
| Číslo hráče | 22 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | SK Benátky nad Jizerou |
| 2024-2025 | FK Brandýs nad Labem |
| 2023-2024 | SK Kladno |
| 2021-2022 | FK Viktoria Žižkov |
Zápasy v sezóně 2025-2026
ČFL B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1050 (ø 45,65) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.08. 10:15 | Liberec B - Benátky | 2:3 (1:3) | 2 | 92 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 17.08. 17:00 | Benátky - Jablonec B | 2:2 (2:2) | 35 | 55 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 10:15 | Boleslav B - Benátky | 1:4 (0:3) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 31.08. 17:00 | Benátky - Č. Lípa | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 10:15 | Hradec B - Benátky | 4:2 (3:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.09. 17:00 | Benátky - V. Hamry | 0:1 (0:0) | 67 | 67 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.09. 16:30 | Benátky - Souš | 1:2 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 05.10. 11:00 | Teplice B - Benátky | 1:1 (1:1) | 2 | 88 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.10. 15:30 | Benátky - Ústí n/O | 2:2 (1:1) | 3 | 87 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.10. 10:15 | Pardubice B - Benátky | 5:1 (2:0) | 37 | 53 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.10. 14:00 | Benátky - Zápy | 0:1 (0:1) | 66 | 24 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 09.11. 14:00 | Benátky - Neratovice | 2:0 (0:0) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.11. 10:00 | Kolín - Benátky | 2:2 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.11. 14:00 | Brozany - Benátky | 2:0 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.03. 14:30 | Benátky - Liberec B | 2:0 (2:0) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.03. 10:15 | Jablonec B - Benátky | 2:3 (1:1) | 9 | 81 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.03. 15:00 | Benátky - Boleslav B | 1:1 (0:0) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.03. 15:00 | Č. Lípa - Benátky | 2:0 (1:0) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.04. 16:30 | Benátky - Hradec B | 2:2 (2:1) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.04. 15:00 | Souš - Benátky | 5:3 (3:0) | 16 | 74 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.04. 17:00 | Benátky - Velvary | 1:4 (0:3) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 26.04. 17:00 | Varnsdorf - Benátky | 1:0 (0:0) | 82 | 82 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 02.05. 17:00 | Benátky - Teplice B | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.05. 17:00 | Benátky - Kolín | 4:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | Ústí n/O - Benátky | 3:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 20.09. 16:30 | Benátky B - Hlízov | 6:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Nymburk B - Benátky B | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL B | 23 | 1050 (ø 45,65) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL B | 12 | 871 (ø 72,58) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize C | 15 | 1350 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 8 | 187 (ø 23,37) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 620 (ø 77,50) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL B | 2 | 120 (ø 60,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 23 | 1981 (ø 86,13) | 1 (ø 0,04) | 8 (ø 0,34) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Liga | 1 | 76 (ø 76,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




