Matyáš Dostál
2025-2026
| Číslo hráče | 2 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Sparta Kutná Hora |
| 2025-2026 | FK Červené Pečky |
| 2025-2026 | SK Slovan Poděbrady |
| 2024-2025 | Sparta Kutná Hora |
| 2024-2025 | FK Červené Pečky |
| 2023-2024 | Sparta Kutná Hora |
| 2023-2024 | FK Ener Nové Dvory |
| 2021-2022 | Sparta Kutná Hora |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 34 (ø 6,80) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 13.09. 17:00 | Tuchoměřice - Kutná Hora | 2:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.09. 10:15 | Kutná Hora - Jinočany | 2:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 27.09. 16:30 | Nespeky - Kutná Hora | 3:2 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 04.10. 10:15 | Kutná Hora - Chlumec | 1:0 (0:0) | 3 | 93 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 12.10. 16:00 | SK Rakovník - Kutná Hora | 0:4 (0:2) | 7 | 83 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 10:15 | Kutná Hora - Povltavská FA B | 5:0 (2:0) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.11. 10:00 | Kutná Hora - Tuchlovice | 2:0 (1:0) | 2 | 92 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.11. 10:00 | Kutná Hora - Kladno B | 4:1 (1:0) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 470 (ø 52,22) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.03. 10:00 | Sl. Poděbrady - Nymburk B | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.03. 15:00 | Vrdy - Sl. Poděbrady | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 10:00 | Sl. Poděbrady - B.Poděbrady | 1:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 29.03. 15:30 | EMĚ Mělník - Sl. Poděbrady | 0:1 (0:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.04. 16:30 | DBSK - Sl. Poděbrady | 2:3 (1:1) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.04. 10:00 | Sl. Poděbrady - M.Hradiště | 2:0 (1:0) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.04. 10:15 | Čelákovice - Sl. Poděbrady | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 10:00 | Sl. Poděbrady - Chotětov | 5:2 (2:0) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.05. 17:00 | Úvaly - Sl. Poděbrady | 2:5 (1:2) | 24 | 66 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 16.05. 10:00 | Sl. Poděbrady - U.Janovice | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Středočeský | Kolín | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 18:00 | Č. Pečky B - Tři Dvory | 5:6 (5:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Č. Pečky B - Konárovice | 1:2p. (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 15:00 | St. Kolín - Č. Pečky B | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Č. Pečky B - Žiželice B | 1:3 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.10. 15:30 | Veltruby - Č. Pečky B | 3:2p. (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.10. 14:00 | Pašinka/Nebovidy - Č. Pečky B | 3:10 (1:7) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Krakovany B - Č. Pečky B | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Č. Pečky B - Kolín B | 1:6 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 13:30 | Č. Pečky B - Velký Osek B | 7:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 5 | 34 (ø 6,80) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 9 | 470 (ø 52,22) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 26 | 1866 (ø 71,76) | 2 (ø 0,07) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 18 | 1046 (ø 58,11) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 14 | 1128 (ø 80,57) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 6 | 342 (ø 57,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 10 | 385 (ø 38,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 2 | 166 (ø 83,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




