Jaroslav Krejčí
2026-2027
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | TJ Žichovice |
| 2014-2015 | TJ Nezamyslice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Klatovy | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 6 (ø 0,85) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 15:30 | Velhartice - Žichovice | 3:1 (0:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:00 | Malý Bor - Žichovice | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Žichovice - Mochtín B | 1:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:30 | Ježovy - Žichovice | 1:6 (0:3) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Žichovice - Železná Ruda | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 27.09. 15:00 | Bezděkov - Žichovice | 3:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Žichovice - Běšiny | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 5 (ø 1,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 24 | 2160 (ø 90,00) | 24 (ø 1,00) | 8 (ø 0,33) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 24 | 2160 (ø 90,00) | 21 (ø 0,87) | 7 (ø 0,29) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B | 14 | 1260 (ø 90,00) | 12 (ø 0,85) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 3 | 138 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 10 | 569 (ø 56,90) | 7 (ø 0,70) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 3 | 191 (ø 63,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 2 | 49 (ø 24,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 4 | 314 (ø 78,50) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 4 | 293 (ø 73,25) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 12 | 624 (ø 52,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 12 | 677 (ø 56,41) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 4 | 332 (ø 83,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




