Jiří Majer

2026-2027

SK Slovan Dubí

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2023-2024 SK Slatina
2023-2024 SK Slovan Dubí
2022-2023 SK Kročehlavy
2021-2022 Slatina
2021-2022 SK Slatina
2020-2021 TJ Novoměstský Kladno
2019-2020 Sparta Kladno
2017-2018 TJ Baník Švermov
2016-2017 FC Čechie Velká Dobrá
2014-2015 TJ Baník Švermov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Kladno | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Dubí - SK 6-12 0:5 (0:3) 90 0 1 0 ano
23.08. 10:15 Novo. Kladno - Dubí 3:7 (2:3) 90 0 1 0 ano
29.08. 13:30 Dubí - Běleč 2:2 (1:0) 90 0 0 1 ano
20.09. 16:30 Libušín B - Dubí 6:3 (4:2) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Dubí - Bratronice 6:2 (0:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Kročehlavy - Dubí 5:0 (0:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A 23 2070 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | III. třída sk. B 25 2250 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 7 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | III. třída sk. B 12 1025 (ø 85,41) 1 (ø 0,08) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 11 823 (ø 74,81) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,27) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A 17 1530 (ø 90,00) 5 (ø 0,29) 3 (ø 0,17) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A 2 93 (ø 46,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A 9 753 (ø 83,66) 1 (ø 0,11) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 12 740 (ø 61,66) 1 (ø 0,08) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 20 1725 (ø 86,25) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,15) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 5 304 (ø 60,80) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A 4 307 (ø 76,75) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 9 727 (ø 80,77) 2 (ø 0,22) 2 (ø 0,22) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 24 1845 (ø 76,87) 1 (ø 0,04) 7 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 6 346 (ø 57,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)