Tomáš Tesař
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | FK Brandýsek |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Kladno | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 3 (ø 0,33) | 4 (ø 0,44) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Unhošť - Brandýsek | 0:4 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 13:30 | Brandýsek - Olovnice | 3:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 10:15 | Lhota - Brandýsek | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 13:30 | Brandýsek - V. Přítočno | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Pozdeň - Brandýsek | 1:4 (0:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 13:00 | Brandýsek - Slovan Kladno | 7:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Tuchlovice B - Brandýsek | 3:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 12:30 | Brandýsek - Hostouň B | 4:2 (1:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Hrdlív - Brandýsek | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 23 | 2036 (ø 88,52) | 1 (ø 0,04) | 14 (ø 0,60) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 20 | 1754 (ø 87,70) | 3 (ø 0,15) | 8 (ø 0,40) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 15 | 1346 (ø 89,73) | 3 (ø 0,20) | 9 (ø 0,60) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 20 | 1707 (ø 85,35) | 6 (ø 0,30) | 13 (ø 0,65) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 24 | 2074 (ø 86,41) | 9 (ø 0,37) | 14 (ø 0,58) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 5 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 8 | 630 (ø 78,75) | 3 (ø 0,37) | 4 (ø 0,50) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 18 | 1559 (ø 86,61) | 13 (ø 0,72) | 9 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 20 | 1680 (ø 84,00) | 7 (ø 0,35) | 8 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 21 | 1883 (ø 89,66) | 8 (ø 0,38) | 7 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 23 | 2058 (ø 89,47) | 3 (ø 0,13) | 7 (ø 0,30) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 7 | 616 (ø 88,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




