Tomáš Francouz
2025-2026
| Číslo hráče | 13 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | FK Meteor Praha VIII |
| 2021-2022 | SK Ďáblice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 235 (ø 21,36) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.08. 10:15 | Meteor - Př.Kopanina | 3:1 (1:0) | 1 | 91 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 17.08. 10:15 | Meteor - Mar. Lázně | 0:3 (0:3) | 23 | 67 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 17:00 | Louny - Meteor | 0:3 (0:2) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 31.08. 10:15 | Meteor - Ostrov | 1:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 06.09. 17:00 | Slaný - Meteor | 0:1 (0:0) | 1 | 91 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 14.09. 10:15 | Meteor - Sokolov | 1:0 (0:0) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 10:15 | Březová - Meteor | 1:6 (1:3) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.09. 10:15 | Meteor - K. Vary | 1:1 (1:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 16:00 | Tempo - Meteor | 3:1 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.10. 10:15 | Meteor - Chomutov | 0:1 (0:1) | 11 | 79 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 18.10. 10:15 | Štětí - Meteor | 1:2 (1:2) | 11 | 79 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.10. 10:15 | Meteor - Újezd | 1:2 (0:0) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.11. 11:00 | Spoje - Meteor | 2:0 (1:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 09.11. 10:15 | Meteor - Psáry | 1:1 (1:1) | 57 | 57 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.11. 10:30 | Ústí B - Meteor | 3:1 (2:0) | 31 | 59 | 0 | 0 | 0 | ne |
Pražský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 767 (ø 76,70) | 3 (ø 0,30) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 15:00 | Meteor B - Slivenec | 2:1 (1:1) | 58 | 58 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.08. 18:00 | Stodůlky - Meteor B | 2:6 (2:1) | 76 | 76 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 09.09. 19:00 | Meteor B - Chabry | 2:1 (1:0) | 91 | 91 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 10:15 | Braník - Meteor B | 5:1 (2:0) | 65 | 65 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 21.09. 15:00 | Meteor B - Střešovice B | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Řeporyje - Meteor B | 4:1 (1:0) | 72 | 72 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 10:00 | Meteor B - Raptors | 2:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Smíchov - Meteor B | 2:2 (1:0) | 67 | 67 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 25.10. 10:00 | Zlíchov - Meteor B | 2:1 (1:1) | 68 | 68 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 17.11. 10:00 | Meteor B - Mládež | 2:3 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 11 | 235 (ø 21,36) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. B | 10 | 767 (ø 76,70) | 3 (ø 0,30) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 1 | 73 (ø 73,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. B | 4 | 32 (ø 8,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




