Petr Čermák
2025-2026
| Číslo hráče | 2 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Sokol Miřetice |
| 2021-2022 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Benešov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1619 (ø 85,21) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 14:00 | Miřetice - Maršovice | 3:2 (2:2) | 92 | 92 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 31.08. 17:00 | Divišov - Miřetice | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 14:00 | Miřetice - Teplýšovice | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Kralovice - Miřetice | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 16:30 | Miřetice - Votice | 2:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Olbramovice - Miřetice | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 13:00 | Miřetice - Struhařov | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Kondrac - Miřetice | 4:1 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.10. 12:30 | Miřetice - Mezno | 5:1 (2:1) | 82 | 82 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.10. 11:30 | Miřetice - Ostředek | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Trh.Štěpánov - Miřetice | 2:3 (1:1) | 86 | 86 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 09.11. 11:00 | Miřetice - Křivsoudov | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.11. 13:30 | Přestavlky - Miřetice | 2:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Maršovice - Miřetice | 1:2 (0:0) | 75 | 75 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.03. 13:00 | Miřetice - Divišov | 2:7 (2:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 16:30 | Teplýšovice - Miřetice | 1:1 (1:1) | 35 | 55 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.04. 13:30 | Miřetice - Kralovice | 1:2 (1:2) | 79 | 79 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.04. 17:00 | Votice - Miřetice | 4:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | Struhařov - Miřetice | 5:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 14:00 | Miřetice - Kondrac | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Benešov | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 469 (ø 58,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 17:00 | Miřetice B - Vracovice | 7:3 (6:2) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.09. 15:00 | Pravonín - Miřetice B | 7:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Popovice - Miřetice B | 6:4 (5:1) | 8 | 82 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.10. 15:30 | Miřetice B - Jankov | 2:6 (2:3) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.10. 14:00 | Miřetice B - Čechtice | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Zdislavice - Miřetice B | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.11. 14:00 | Miřetice B - Tichonice | 8:4 (5:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 15.11. 13:30 | Chotýšany - Miřetice B | 7:4 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 15:00 | Velíš - Miřetice B | 2:2 (2:2) | 32 | 58 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 19 | 1619 (ø 85,21) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 8 | 469 (ø 58,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 14 | 862 (ø 61,57) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 11 | 700 (ø 63,63) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 2 | 115 (ø 57,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 3 | 76 (ø 25,33) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




