Filip Škarda
2026-2027
| Číslo hráče | 2 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Vodní stavby Plzeň |
| 2017-2018 | TJ Volduchy |
| 2015-2016 | FC Rokycany |
| 2014-2015 | TJ Volduchy |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:30 | Slovan Plzeň - VS Plzeň | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | VS Plzeň - Černice B | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:30 | Smíchov B - VS Plzeň | 0:5 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | VS Plzeň - Plzeň-Litice | 5:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Hurricane - VS Plzeň | 4:3 (3:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Křimice B - VS Plzeň | 7:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 12:00 | VS Plzeň - Plzeň-Letná | 4:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Zruč B - VS Plzeň | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | VS Plzeň - St. Plzenec B | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | VS Plzeň - Lhota B | 3:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 13:00 | Košutka B - VS Plzeň | 1:6 (1:4) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 12 | 835 (ø 69,58) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 25 | 2103 (ø 84,12) | 4 (ø 0,16) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 20 | 1714 (ø 85,70) | 4 (ø 0,20) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 4 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 26 | 2310 (ø 88,84) | 6 (ø 0,23) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 4 | 316 (ø 79,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 20 | 1754 (ø 87,70) | 6 (ø 0,30) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 4 | 235 (ø 58,75) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 13 | 1068 (ø 82,15) | 5 (ø 0,38) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 26 | 2261 (ø 86,96) | 8 (ø 0,30) | 5 (ø 0,19) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 9 | 755 (ø 83,88) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 26 | 2177 (ø 83,73) | 5 (ø 0,19) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Pohár | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 117 (ø 58,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.A třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 5 | 260 (ø 52,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 23 | 1421 (ø 61,78) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 5 | 31 (ø 6,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 17 | 819 (ø 48,17) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 1 | 34 (ø 34,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




