Ladislav Komárek
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | FK Kopidlno |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Kopidlno B - Jičíněves | 5:3 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Libáň - Kopidlno B | 5:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Kopidlno B - Milíčeves | 6:2 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Miletín B - Kopidlno B | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Kopidlno B - Železnice B | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Nemyčeves - Kopidlno B | 1:6 (0:4) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 24.09. 16:30 | Kopidlno B - Chomutice | 7:6 (3:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Hořice B - Kopidlno B | 1:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Kopidlno B - St. Paka | 5:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Královéhradecký | Jičín | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 12.09. 13:45 | Kopidlno C - Podhradí B | 2:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 17 | 1335 (ø 78,52) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 26 | 2340 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,19) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 3 (ø 0,12) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 24 | 2117 (ø 88,20) | 2 (ø 0,08) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 26 | 2323 (ø 89,34) | 9 (ø 0,34) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 8 | 660 (ø 82,50) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 26 | 2163 (ø 83,19) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 19 | 1562 (ø 82,21) | 1 (ø 0,05) | 6 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 22 | 1904 (ø 86,54) | 7 (ø 0,31) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,18) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 12 | 1063 (ø 88,58) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. G | 14 | 1260 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 6 | 498 (ø 83,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. E | 14 | 1260 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




