Ondřej Vlasák
2025-2026
| Číslo hráče | 9 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Viktoria Vestec |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 199 (ø 24,87) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 27.09. 10:30 | Klecany - Vestec | 2:7 (0:4) | 21 | 69 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.10. 10:15 | Kralupy - Vestec | 4:1 (2:1) | 74 | 74 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 10:15 | Vestec - Říčany | 1:2 (0:0) | 52 | 52 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 03.04. 10:15 | Dobrovíz - Vestec | 0:7 (0:4) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.04. 19:00 | Vestec - Dobříš | 1:0 (1:0) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.04. 17:00 | Zdice - Vestec | 0:2 (0:0) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 24.04. 19:00 | Vestec - Klecany | 4:0 (1:0) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.04. 19:00 | Jíloviště - Vestec | 0:2 (0:1) | 1 | 89 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 09.05. 10:15 | Vestec - Kralupy | 1:2 (0:2) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 16.05. 14:00 | Říčany - Vestec | 0:3 (0:1) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1438 (ø 79,88) | 18 (ø 1,00) | 6 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Hradištko - Vestec B | 3:3 (2:1) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 24.08. 17:00 | Vestec B - Holubice | 2:1 (0:1) | 57 | 57 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 31.08. 17:00 | Kosoř B - Vestec B | 2:3 (2:3) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Vestec B - Choteč | 9:0 (4:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Krňany - Vestec B | 6:3 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 17:00 | Vestec B - Horoměřice | 4:2 (1:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.10. 17:00 | Vestec B - Č. Újezd | 5:2 (3:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:30 | Černolice - Vestec B | 0:3 (0:2) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.10. 17:00 | Vestec B - Jílové | 4:0 (3:0) | 33 | 33 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.03. 15:00 | Holubice - Vestec B | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.03. 17:00 | Vestec B - Kosoř B | 2:1 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.04. 14:00 | Choteč - Vestec B | 2:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 17:00 | Vestec B - Krňany | 9:0 (5:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Horoměřice - Vestec B | 3:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Vestec B - Zlatníky | 7:1 (4:0) | 90 | 5 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | Č. Újezd - Vestec B | 1:3 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.05. 19:00 | Vestec B - Černolice | 5:2 (4:0) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Jílové - Vestec B | 2:2 (2:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.05. 17:00 | Bojanovice - Vestec C | 1:3 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 199 (ø 24,87) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 18 | 1438 (ø 79,88) | 18 (ø 1,00) | 6 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 13 | 364 (ø 28,00) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 17 | 1108 (ø 65,17) | 10 (ø 0,58) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 14 | 344 (ø 24,57) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 21 | 1508 (ø 71,80) | 15 (ø 0,71) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 13 | 305 (ø 23,46) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 8 | 513 (ø 64,12) | 9 (ø 1,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 2 | 41 (ø 20,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 11 | 638 (ø 58,00) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




