Lukáš Dráb
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Jince 1921 |
| 2022-2023 | SK Hořovice |
| 2014-2015 | SK Jince 1921 |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Příbram | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 545 (ø 77,85) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Jince - Dublovice | 2:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | D. Dušníky - Jince | 5:0 (4:0) | 61 | 61 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 17:00 | Jince - Dušníky | 0:5 (0:1) | 75 | 75 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 17:00 | Sparta Luhy - Jince | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Jince - Dobříš B | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Višňová - Jince | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Jince - Bohutín | 1:5 (0:0) | 49 | 49 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 5 | 406 (ø 81,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 25 | 2140 (ø 85,60) | 15 (ø 0,60) | 10 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 3 | 91 (ø 30,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 13 | 1146 (ø 88,15) | 5 (ø 0,38) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 21 | 1783 (ø 84,90) | 7 (ø 0,33) | 4 (ø 0,19) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 8 | 530 (ø 66,25) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 10 | 783 (ø 78,30) | 3 (ø 0,30) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 24 | 2115 (ø 88,12) | 24 (ø 1,00) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 3 (ø 0,50) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 8 | 685 (ø 85,62) | 11 (ø 1,37) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 9 | 641 (ø 71,22) | 4 (ø 0,44) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 24 | 2051 (ø 85,45) | 20 (ø 0,83) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 13 | 867 (ø 66,69) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 16 | 1105 (ø 69,06) | 5 (ø 0,31) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,12) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




