Martin Bartoš

2026-2027

FK Dolní Kalná

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 FK Dolní Kalná

Zápasy v sezóně 2026-2027

Královéhradecký | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
496 (ø 82,66) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 17:00 Kalná - Rtyně 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
16.08. 17:00 Kalná - Chlumec C 2:5 (1:2) 90 0 1 0 ano
22.08. 17:00 Ml. Buky - Kalná 5:2 (2:2) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Lovčice - Kalná 4:1 (3:1) 46 46 0 1 0 ano
03.10. 16:00 D. Králové B - Kalná 2:1 (1:1) 90 0 1 0 ano
11.10. 16:00 Kalná - N. Paka 0:6 (0:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 4 316 (ø 79,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 17 1471 (ø 86,52) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 19 1697 (ø 89,31) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,36) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 17 1350 (ø 79,41) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,17) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 16 1315 (ø 82,18) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. O umístění 1 19 (ø 19,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 10 735 (ø 73,50) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 2 172 (ø 86,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 13 1127 (ø 86,69) 4 (ø 0,30) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A 2 130 (ø 65,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 24 2117 (ø 88,20) 5 (ø 0,20) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A 6 428 (ø 71,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 21 1764 (ø 84,00) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. A 20 1584 (ø 79,20) 4 (ø 0,20) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 12 1080 (ø 90,00) 3 (ø 0,25) 2 (ø 0,16) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.B třída sk. G 11 687 (ø 62,45) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09)
Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. E 14 1252 (ø 89,42) 3 (ø 0,21) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)