Jan Pěček
2025-2026
| Číslo hráče | 10 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Králová |
| 2024-2025 | TJ Sokol Troubelice |
| 2023-2024 | SK Šumvald |
| 2022-2023 | TJ Sigma Lutín |
| 2022-2023 | TJ Tatran Litovel |
| 2021-2022 | TJ Tatran Litovel |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Olomoucký | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1089 (ø 83,76) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Chválkovice - Troubelice | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 16.08. 16:30 | Troubelice - Bludov | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Slavonín - Troubelice | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.08. 16:00 | Troubelice - Příkazy | 2:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Náměšť - Troubelice | 5:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 15:30 | Šumperk B - Troubelice | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 15:30 | Troubelice - Bohuňovice | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.10. 15:00 | Troubelice - Šternberk B | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | 1.FC Olešnice - Troubelice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 14:30 | Troubelice - Dolany | 4:1 (2:0) | 9 | 81 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 14:30 | Paseka - Troubelice | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.10. 14:00 | Troubelice - Loštice | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Troubelice - Lesnice | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Olomoucký | Olomouc | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 7 (ø 0,70) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 16:30 | Troubelice - SK Sokol Těšetice | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.09. 16:00 | Troubelice - SK Králová | 7:2 (1:2) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 14:30 | Sokol Mladeč - Troubelice | 4:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Nedvězí - Troubelice | 8:3 (3:2) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 02.11. 14:00 | Drahanovice - Troubelice | 2:1p. (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 28.03. 15:00 | Slatinice B - Troubelice | 0:1p. (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 14:30 | Sokol Mladeč - SK Králová | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.04. 13:00 | SK Králová - Dub | 4:5p. (2:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 16:00 | Nedvězí - SK Králová | 8:1 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 15:00 | SK Králová - Troubelice | 2:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 16:30 | Štarnov - SK Králová | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 15:00 | SK Králová - Hodolany B | 3:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 13 | 1089 (ø 83,76) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 10 | 900 (ø 90,00) | 7 (ø 0,70) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 25 | 2176 (ø 87,04) | 2 (ø 0,08) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 2 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 4 (ø 0,16) | 8 (ø 0,32) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Krajský přebor | 2 | 107 (ø 53,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Krajský přebor | 25 | 1990 (ø 79,60) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,32) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Krajský přebor | 29 | 2051 (ø 70,72) | 1 (ø 0,03) | 6 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




