František Melka

2026-2027

TJ Volduchy

Datum narození(34 let)
Číslo hráče23
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Volduchy

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.B třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
91 (ø 45,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Radnice B - Volduchy 1:2 (1:0) 65 25 0 1 0 ne
29.08. 17:30 Volduchy - Ledce 2:4 (1:2) 0 0 0 0 ne
26.09. 16:30 Volduchy - H. Bříza B 6:1 (3:0) 26 64 0 0 0 ne

Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
798 (ø 79,80) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Volduchy B - Cheznovice 5:6 (3:3) 90 0 1 0 ano
22.08. 17:00 Břasy - Volduchy B 2:8 (1:5) 32 58 0 0 0 ne
30.08. 17:00 Volduchy B - Hrádek 3:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Dobřív - Volduchy B 4:2 (2:2) 0 0 0 0 ne
13.09. 14:00 Volduchy B - Kakejcov 7:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Kozojedy - Volduchy B 2:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
27.09. 16:30 Volduchy B - Mirošov 5:5 (2:5) 90 0 0 0 ano
03.10. 14:00 Příkosice - Volduchy B 12:0 (8:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Volduchy B - Holoubkov 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
17.10. 15:30 Strašice - Volduchy B 8:0 (7:0) 46 46 0 0 0 ano
24.10. 14:30 Skomelno - Volduchy B 4:2 (2:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 1 65 (ø 65,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 5 392 (ø 78,40) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | III. třída 11 990 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 13 450 (ø 34,61) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | III. třída 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 19 691 (ø 36,36) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | III. třída 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 17 1186 (ø 69,76) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,23) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | III. třída 5 401 (ø 80,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 10 547 (ø 54,70) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | III. třída 10 835 (ø 83,50) 1 (ø 0,10) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 1 13 (ø 13,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 11 612 (ø 55,63) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 7 517 (ø 73,85) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 16 906 (ø 56,62) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 14 1260 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 23 1778 (ø 77,30) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Pohár 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 165 (ø 82,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | III. třída 4 308 (ø 77,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 18 1497 (ø 83,16) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | III. třída 5 404 (ø 80,80) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 21 1581 (ø 75,28) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 16 1394 (ø 87,12) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)