Karel Surový
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | FK Jindřichovice |
| 2022-2023 | TJ Lomnice |
| 2021-2022 | TJ Baník Union Nové Sedlo |
| 2014-2015 | FK Jindřichovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 5 (ø 0,71) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 16:00 | Krásno - Jindřichovice | 1:6 (1:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 30.08. 17:00 | Jindřichovice - Loket B | 5:1 (2:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 14:30 | Krajková - Jindřichovice | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Jindřichovice - Svatava B | 4:1 (2:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 10:30 | Jindřichovice - Rychnov B | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 10:30 | Nové Sedlo B - Jindřichovice | 5:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Jindřichovice - Oloví | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 14:00 | Vintířov - Jindřichovice | 3:3 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 17 (ø 0,94) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 26 (ø 1,52) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 23 | 1670 (ø 72,60) | 9 (ø 0,39) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 24 | 1862 (ø 77,58) | 7 (ø 0,29) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 21 | 1667 (ø 79,38) | 14 (ø 0,66) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 6 | 417 (ø 69,50) | 8 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 5 (ø 0,71) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B | 7 | 596 (ø 85,14) | 7 (ø 1,00) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 17 | 1459 (ø 85,82) | 7 (ø 0,41) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 14 | 1181 (ø 84,35) | 8 (ø 0,57) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 5 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 11 (ø 0,91) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. C | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 13 (ø 1,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




