Ondřej Švanda
2026-2027
| Číslo hráče | 14 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Sokol Leština |
| 2025-2026 | FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou |
| 2020-2021 | TJ Sokol Leština |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1022 (ø 85,16) | 6 (ø 0,50) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 16:30 | Šmolovy - Leština | 0:9 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 16:30 | Leština - Habry | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 16:30 | Dlouhá Ves - Leština | 2:4 (1:4) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 16:00 | Jeřišno - Leština | 4:2 (4:0) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 16:00 | Leština - Tis B | 4:3 (4:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Ledeč B - Leština | 6:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Leština - Chotěboř C | 3:4 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Světlá B - Leština | 1:3 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Leština - Mírovka B | 3:0 (2:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Leština - Sobíňov | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Keřkov - Leština | 8:2 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Leština - Č. Bělá | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 15:30 | Úsobí - Leština B | 2:3 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:30 | Leština B - Herálec B | 3:7 (2:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:00 | Habry B - Leština B | 1:8 (0:4) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Leština B - Lipnice B | 8:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 14:30 | Leština B - Hněvkovice B | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.10. 10:00 | Kam. Lhota - Leština B | 0:3 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 6 | 482 (ø 80,33) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 21 | 1880 (ø 89,52) | 4 (ø 0,19) | 6 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Krajský přebor | 1 | 9 (ø 9,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 25 | 2183 (ø 87,32) | 1 (ø 0,04) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 11 | 990 (ø 90,00) | 5 (ø 0,45) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 24 | 1896 (ø 79,00) | 6 (ø 0,25) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 9 | 810 (ø 90,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 17 | 1014 (ø 59,64) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 12 | 990 (ø 82,50) | 1 (ø 0,08) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 8 | 518 (ø 64,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 9 | 659 (ø 73,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 2 | 54 (ø 27,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




