Dominik Vavřička

2026-2027

TJ Sokol Myslív

Číslo hráče15
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2016-2017 TJ Sokol Myslív
2014-2015 TJ Sokol Pačejov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 7 (ø 0,87) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 14:00 Kašp. Hory - Myslív 2:2 (1:2) 90 1 0 0 ano
05.09. 17:00 Myslív - Milčice 1:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
12.09. 16:30 Hartmanice - Myslív 0:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Hory Matky Boží - Myslív 4:5 (3:2) 90 2 0 0 ano
26.09. 16:30 Myslív - Žihobce 5:0 (5:0) 90 1 0 0 ano
04.10. 16:00 Chanovice B - Myslív 1:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Myslív - Veřechov 6:1 (6:1) 90 3 0 0 ano
24.10. 14:30 Myslív - Kvasetice 0:2 (0:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 15 1350 (ø 90,00) 8 (ø 0,53) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 9 (ø 1,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 13 1170 (ø 90,00) 9 (ø 0,69) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 5 (ø 0,62) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 3 (ø 0,50) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 15 1350 (ø 90,00) 7 (ø 0,46) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 13 1170 (ø 90,00) 9 (ø 0,69) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 16 1440 (ø 90,00) 10 (ø 0,62) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 16 1279 (ø 79,93) 5 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 4 56 (ø 14,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 3 224 (ø 74,66) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)