Jakub Matyáš

2026-2027

SK Býšť

Číslo hráče15
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 SK Býšť
2020-2021 SK Holice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Pardubický | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
837 (ø 76,09) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 17:00 Býšť - Moravany 3:5 (2:1) 90 0 0 0 ano
15.08. 17:00 Dříteč - Býšť 3:3 (3:2) 90 0 0 0 ano
23.08. 17:00 Býšť - Sezemice 3:0 (3:0) 44 46 0 1 0 ne
30.08. 17:00 Býšť - Rosice 3:3 (3:2) 82 82 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Načešice - Býšť 3:0 (2:0) 67 67 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Býšť - Miřetice 2:6 (2:3) 61 61 0 0 0 ano
27.09. 16:00 Býšť - Jehnědí 5:1 (2:0) 83 83 0 0 0 ano
11.10. 15:30 Býšť - Městec B 2:2 (1:1) 69 69 0 0 0 ano
17.10. 15:30 Pardubičky B - Býšť 4:2 (2:1) 71 71 0 1 0 ano
25.10. 14:30 Býšť - D. Újezd B 4:2 (2:0) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Chroustovice - Býšť 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano

Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 14:30 Býšť B - Veliny 1:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
30.08. 14:30 Býšť B - V. Chvojno 4:5 (2:1) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Ostřetín - Býšť B 2:6 (0:2) 90 0 0 0 ano
13.09. 14:30 Býšť B - Roveň B 2:2 (0:2) 0 0 0 0 ne
27.09. 13:30 Býšť B - Moravany B 2:5 (0:4) 0 0 0 0 ne
18.10. 15:30 Mnětice - Býšť B 7:1 (2:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 6 434 (ø 72,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 21 1772 (ø 84,38) 2 (ø 0,09) 7 (ø 0,33) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | Okresní přebor 21 1718 (ø 81,80) 3 (ø 0,14) 7 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 2 94 (ø 47,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Pardubice | Okresní přebor 22 1491 (ø 67,77) 2 (ø 0,09) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Pardubický | Pardubice | Okresní přebor 8 215 (ø 26,87) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A 4 175 (ø 43,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)