Ondřej Václavíček
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2020-2021 | FK Bospor Bohumín |
| 2014-2015 | 1. FC Viktorie Přerov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Divize F
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.08. 18:00 | Hlučín - Bohumín | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 16:30 | Bohumín - Břidličná | 4:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Bílovec - Bohumín | 0:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:00 | Bohumín - P. Polom | 4:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 10:15 | Nový Jičín - Bohumín | 2:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:30 | Bohumín - Kravaře | 5:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Šumperk - Bohumín | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:00 | Bohumín - Vratimov | 2:3 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Rýmařov - Bohumín | 1:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 14:30 | Bohumín - Fr. Místek B | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 29 | 2610 (ø 90,00) | 2 (ø 0,06) | 14 (ø 0,48) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 30 | 2700 (ø 90,00) | 1 (ø 0,03) | 11 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 29 | 2610 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,20) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 26 | 2340 (ø 90,00) | 1 (ø 0,03) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 26 | 2340 (ø 90,00) | 5 (ø 0,19) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 10 | 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 13 | 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 8 (ø 0,61) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 30 | 2700 (ø 90,00) | 1 (ø 0,03) | 14 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Krajský přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 4 (ø 0,16) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 20 | 1800 (ø 90,00) | 5 (ø 0,25) | 12 (ø 0,60) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | 1.B třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 30 | 2596 (ø 86,53) | 3 (ø 0,10) | 16 (ø 0,53) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,06) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 10 | 868 (ø 86,80) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) |




