Petr Maher

2026-2027

TJ Jiskra Aš

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 TJ Jiskra Aš
2024-2025 TJ Jiskra Ohara Studánka
2022-2023 TJ Jiskra Aš
2022-2023 TJ KSNP Sedlec
2014-2015 TJ Jiskra Aš

Zápasy v sezóně 2026-2027

Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 5 (ø 1,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)
29.08. 14:00 Luby - Aš B 1:1 (1:1) 90 1 0 0 ano
05.09. 17:00 Aš B - Studánka 3:0 (1:0) 90 1 0 0 ano
19.09. 16:30 Aš B - Křižovatka 4:1 (3:0) 90 2 1 0 ano
27.09. 14:00 Milhostov - Aš B 1:8 (0:4) 90 0 0 1 ano
10.10. 16:00 Vojtanov - Aš B 2:2 (0:0) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 3 270 (ø 90,00) 4 (ø 1,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 12 1025 (ø 85,41) 23 (ø 1,91) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 10 900 (ø 90,00) 17 (ø 1,70) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 6 481 (ø 80,16) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 4 360 (ø 90,00) 4 (ø 1,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.A třída 10 900 (ø 90,00) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.A třída 10 838 (ø 83,80) 7 (ø 0,70) 3 (ø 0,30) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Cheb | III. třída 1 90 (ø 90,00) 3 (ø 3,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.A třída 20 1800 (ø 90,00) 11 (ø 0,55) 5 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.A třída 17 1472 (ø 86,58) 4 (ø 0,23) 6 (ø 0,35) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.A třída 5 390 (ø 78,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)