Tomáš Chlup
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Božíčany |
| 2018-2019 | FK Nová Role |
| 2015-2016 | FK Nejdek |
| 2014-2015 | FK Nová Role |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 372 (ø 74,40) | 2 (ø 0,40) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 15:30 | Děpoltovice - Božíčany | 2:4 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.08. 10:30 | Božíčany - Kyselka | 3:1 (1:0) | 84 | 84 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.08. 14:00 | Abertamy - Božíčany | 4:0 (1:0) | 71 | 71 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.09. 10:30 | Božíčany - Kolová | 3:3 (3:2) | 58 | 58 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 10.10. 10:30 | Božíčany - Hájek | 3:4 (0:1) | 69 | 69 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 31.10. 11:00 | Počerny - Božíčany | 1:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 3 | 245 (ø 81,66) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 10 | 334 (ø 33,40) | 1 (ø 0,10) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 14 | 770 (ø 55,00) | 3 (ø 0,21) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 17 | 1360 (ø 80,00) | 12 (ø 0,70) | 5 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 16 | 1121 (ø 70,06) | 6 (ø 0,37) | 5 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 23 | 1878 (ø 81,65) | 9 (ø 0,39) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 2 | 101 (ø 50,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 8 | 637 (ø 79,62) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 1 | 33 (ø 33,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 12 | 1005 (ø 83,75) | 4 (ø 0,33) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 17 | 1001 (ø 58,88) | 3 (ø 0,17) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 20 | 1507 (ø 75,35) | 15 (ø 0,75) | 6 (ø 0,30) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 12 | 1076 (ø 89,66) | 5 (ø 0,41) | 5 (ø 0,41) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 3 | 225 (ø 75,00) | 3 (ø 1,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 12 | 979 (ø 81,58) | 3 (ø 0,25) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |




