Josef Havlovic
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2020-2021 | TJ Slavoj Bečov nad Teplou |
| 2016-2017 | SK Toužim |
| 2014-2015 | TJ Slavoj Bečov nad Teplou |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 498 (ø 83,00) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 16:00 | Merklín - Bečov | 4:4 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 11:00 | Bečov - Kolová | 5:7 (1:4) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Sokol Sadov - Bečov | 9:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Bečov - KV-Dvory B | 3:6 (2:2) | 48 | 48 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 03.10. 13:00 | Počerny - Bečov | 4:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Útvina - Bečov | 4:3 (3:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 24 | 2116 (ø 88,16) | 3 (ø 0,12) | 10 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 5 (ø 0,38) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 11 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 2 (ø 0,12) | 7 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 25 | 2233 (ø 89,32) | 3 (ø 0,12) | 11 (ø 0,44) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 7 | 540 (ø 77,14) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 11 | 922 (ø 83,81) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 8 | 533 (ø 66,62) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 23 | 2044 (ø 88,86) | 10 (ø 0,43) | 8 (ø 0,34) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 9 | 689 (ø 76,55) | 1 (ø 0,11) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 6 (ø 0,25) | 10 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 13 | 933 (ø 71,76) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B | 23 | 2070 (ø 90,00) | 13 (ø 0,56) | 6 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 1 | 11 (ø 11,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B | 16 | 1440 (ø 90,00) | 5 (ø 0,31) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. C | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 4 (ø 0,50) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) |




