Denis Kotrč
2025-2026
| Datum narození | (22 let) |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 9.3 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Spartak Trhové Sviny |
| 2025-2026 | TJ Nové Hrady |
| 2019-2020 | TJ Nové Hrady |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 751 (ø 62,58) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 13:30 | T.Sviny - Kovářov | 2:4 (0:4) | 75 | 75 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:00 | Jistebnice - T.Sviny | 1:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 13:30 | T.Sviny - Dačice | 4:1 (4:0) | 79 | 79 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 14.09. 17:00 | Chýnov - T.Sviny | 3:0 (3:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 13:00 | T.Sviny - Ml. Vožice | 1:2 (0:1) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 16:30 | Veselí - T.Sviny | 0:4 (0:3) | 31 | 59 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 12:30 | T.Sviny - Sepekov | 2:0 (2:0) | 31 | 59 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.10. 10:15 | Loko ČB - T.Sviny | 2:1 (1:1) | 76 | 76 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 12:00 | T.Sviny - Slavia ČB | 1:3 (0:1) | 59 | 59 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.10. 11:00 | T.Sviny - Rudolfov | 1:0 (1:0) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | Lišov - T.Sviny | 1:2 (0:1) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.11. 10:30 | T.Sviny - Suchdol | 1:0 (1:0) | 61 | 61 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.09. 15:00 | T.Sviny B - Kamenná | 1:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:00 | T.Sviny B - Srubec | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | T.Sviny B - Žabovřesky | 4:4 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 5 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | ||||||
| 22.03. 15:00 | Týn B - N.Hrady | 2:3 (1:2) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 28.03. 16:00 | N.Hrady - K.Újezd B | 6:1 (4:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 04.04. 17:00 | N.Hodějovice - N.Hrady | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 17:00 | H.Stropnice - N.Hrady | 0:6 (0:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | N.Hrady - Dívčice | 3:1 (1:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Mokré - N.Hrady | 4:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | N.Hrady - Lipí | 4:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | Mladé B - N.Hrady | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 12 | 751 (ø 62,58) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 5 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 22 | 1980 (ø 90,00) | 6 (ø 0,27) | 4 (ø 0,18) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 6 (ø 0,24) | 6 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 3 (ø 0,17) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




