Václav Šiml

2026-2027

TJ Sokol Mladotice

Číslo hráče7
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Sokol Mladotice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 13:30 Stod - Mladotice 0:6 (0:3) 90 1 0 0 ano
21.08. 17:30 Mladotice - Radnice 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Sušice - Mladotice 1:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Mladotice - Chlumčany 2:1 (1:1) 90 0 1 0 ano
19.09. 16:30 Mladotice - Tlumačov 4:3 (3:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 10:15 Chanovice - Mladotice 1:2 (0:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Mladotice - Dobřany 3:4 (2:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 12:30 Rokycany B - Mladotice 4:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
17.10. 15:30 Mladotice - Horažďovice 3:3 (3:2) 90 0 0 0 ano

Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
12.09. 17:00 Mladotice B - Manětín 1:5 (0:3) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 21 1844 (ø 87,80) 2 (ø 0,09) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 22 1917 (ø 87,13) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 21 1890 (ø 90,00) 2 (ø 0,09) 2 (ø 0,09) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 20 1800 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,15)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 10 (ø 0,52) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 6 (ø 0,35) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,11)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 7 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 15 1350 (ø 90,00) 3 (ø 0,20) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 7 (ø 0,87) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)