Jakub Valvoda
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | FK Nejdek |
| 2023-2024 | FC Cheb |
| 2022-2023 | FK Nejdek |
| 2022-2023 | SK Toužim |
| 2014-2015 | FK Nejdek |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 790 (ø 87,77) | 4 (ø 0,44) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Žlutice - Nejdek | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 21.08. 18:00 | Nejdek - Březová B | 10:1 (7:0) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 28.08. 18:00 | Nejdek - Kraslice | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Chodov - Nejdek | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Nejdek - Plesná | 9:1 (6:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 13:30 | Loket - Nejdek | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Nejdek - Teplá | 2:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Nová Role - Nejdek | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Nejdek - Lomnice | 2:0 (0:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 6 | 520 (ø 86,66) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | 1.A třída | 25 | 2178 (ø 87,12) | 5 (ø 0,20) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 1 | 39 (ø 39,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | 1.A třída | 24 | 2133 (ø 88,87) | 3 (ø 0,12) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 3 | 224 (ø 74,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | 1.A třída | 25 | 2196 (ø 87,84) | 5 (ø 0,20) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 4 | 245 (ø 61,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 20 | 1733 (ø 86,65) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 13 | 896 (ø 68,92) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 3 | 224 (ø 74,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 11 | 842 (ø 76,54) | 3 (ø 0,27) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 3 | 184 (ø 61,33) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 21 | 1717 (ø 81,76) | 4 (ø 0,19) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 23 | 1912 (ø 83,13) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 8 | 531 (ø 66,37) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 18 | 1196 (ø 66,44) | 3 (ø 0,16) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 12 | 984 (ø 82,00) | 4 (ø 0,33) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 19 | 1046 (ø 55,05) | 2 (ø 0,10) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 8 | 677 (ø 84,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




