Tomáš Půta
2025-2026
| Číslo hráče | 7 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Přeštice |
| 2018-2019 | FK ROBSTAV |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1432 (ø 75,36) | 4 (ø 0,21) | 4 (ø 0,21) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 18:00 | Přeštice - Křimice | 2:2 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 16.08. 10:30 | Milín - Přeštice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 18:00 | Přeštice - Tachov | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 18:00 | Přeštice - Komárov | 3:1 (2:1) | 71 | 71 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 06.09. 17:00 | Rokycany - Přeštice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 10:15 | Přeštice - Povltavská FA | 1:4 (1:2) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 10:15 | Č. Krumlov - Přeštice | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 10:15 | Přeštice - Hořovice | 1:3 (1:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 04.10. 16:00 | Petřín B - Přeštice | 3:3 (2:2) | 68 | 68 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 10:15 | Přeštice - Benešov | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 18:30 | Hluboká - Přeštice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Soběslav - Přeštice | 4:0 (0:0) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.11. 10:15 | Přeštice - Milevsko | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 13:30 | Doubravka - Přeštice | 1:1 (1:0) | 73 | 73 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.03. 16:00 | Křimice - Přeštice | 3:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.03. 11:00 | Přeštice - Milín | 0:2 (0:1) | 37 | 53 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.03. 15:00 | Tachov - Přeštice | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.03. 10:30 | Komárov - Přeštice | 2:3 (1:1) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.04. 10:30 | Přeštice - Rokycany | 1:2 (0:1) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.04. 10:15 | Povltavská FA - Přeštice | 6:6 (3:2) | 57 | 57 | 1 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 149 (ø 74,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 28.09. 10:15 | Přeštice B - Luby B | 4:1 (2:0) | 59 | 59 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.10. 10:15 | Přeštice B - St. Plzenec | 5:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 19 | 1432 (ø 75,36) | 4 (ø 0,21) | 4 (ø 0,21) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 2 | 149 (ø 74,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 19 | 1445 (ø 76,05) | 8 (ø 0,42) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,31) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 5 (ø 1,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 8 (ø 0,72) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 11 | 944 (ø 85,81) | 17 (ø 1,54) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 21 | 1807 (ø 86,04) | 21 (ø 1,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 3 | 19 (ø 6,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 6 | 521 (ø 86,83) | 14 (ø 2,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 12 | 907 (ø 75,58) | 9 (ø 0,75) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 1 | 44 (ø 44,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




