Jan Kábrt

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2018-2019 FK Náchod
2018-2019 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
2017-2018 FK Kratonohy
2014-2015 FK Náchod

Zápasy v sezóně 2026-2027

Královéhradecký | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 14:00 Jičín - Rychnov 3:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
06.09. 14:00 Rychnov - Týniště 4:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Cidlina - Rychnov 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 13:30 Rychnov - Roudnice 5:0 (5:0) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Železnice - Rychnov 5:0 (3:0) 90 0 1 0 ano
04.10. 13:00 Rychnov - Dobruška 2:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Chlumec B - Rychnov 1:0 (1:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 28 2520 (ø 90,00) 3 (ø 0,10) 5 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Krajský přebor 28 2466 (ø 88,07) 3 (ø 0,10) 6 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 27 2430 (ø 90,00) 3 (ø 0,11) 4 (ø 0,14) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 30 2700 (ø 90,00) 3 (ø 0,10) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 28 2520 (ø 90,00) 2 (ø 0,07) 4 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 16 1440 (ø 90,00) 2 (ø 0,12) 4 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 12 1046 (ø 87,16) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Krajský přebor 12 1036 (ø 86,33) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 29 2053 (ø 70,79) 1 (ø 0,03) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.A třída 5 406 (ø 81,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 27 2269 (ø 84,03) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 30 2696 (ø 89,86) 5 (ø 0,16) 11 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 11 990 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09)