Matěj Hynčica

2026-2027

FC Kyjov 1919

Číslo hráče8
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2018-2019 FC Kyjov 1919

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
656 (ø 82,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 10:15 Kyjov - Židlochovice 3:2 (1:0) 90 0 1 0 ano
22.08. 16:30 V. Pavlovice - Kyjov 1:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
30.08. 10:15 Kyjov - Start B 1:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
06.09. 10:15 Kyjov - Lysovice 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 16:00 Šardice - Kyjov 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 10:15 Kyjov - Vnorovy 1:1 (1:1) 88 88 0 0 0 ano
04.10. 10:15 Kyjov - Hroznová Lhota 0:2 (0:1) 28 62 0 0 0 ne
11.10. 15:00 Dambořice - Kyjov 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano

Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 3 (ø 1,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 10:15 Kyjov B - D. Bojanovice 5:0 (3:0) 90 2 0 0 ano
19.09. 15:30 Hovorany - Kyjov B 4:1 (1:0) 90 1 1 0 ano
04.10. 15:00 Kněždub - Kyjov B 5:0 (2:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 6 538 (ø 89,66) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 3 (ø 1,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 23 1521 (ø 66,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 21 1263 (ø 60,14) 7 (ø 0,33) 2 (ø 0,09) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 5 (ø 1,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. C 23 1779 (ø 77,34) 17 (ø 0,73) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. C 24 2100 (ø 87,50) 20 (ø 0,83) 3 (ø 0,12) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 2 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. C 23 1941 (ø 84,39) 7 (ø 0,30) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. C 10 774 (ø 77,40) 6 (ø 0,60) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. C 12 879 (ø 73,25) 1 (ø 0,08) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 8 694 (ø 86,75) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)