Jiří Tulach
2026-2027
| Číslo hráče | 10 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2018-2019 | Křivsoudov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 10 (ø 1,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 14:00 | Trh.Štěpánov C - Křivsoudov B | 1:6 (0:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Kondrac B - Křivsoudov B | 3:1 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 14:00 | Křivsoudov B - Keblov | 2:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:00 | Divišov B - Křivsoudov B | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 14:00 | Křivsoudov B - Kralovice B | 4:1 (1:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Hulice - Křivsoudov B | 0:7 (0:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 14:00 | Křivsoudov B - Vracovice | 1:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Benešov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 623 (ø 77,87) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Teplýšovice - Křivsoudov | 2:0 (0:0) | 74 | 74 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:00 | Kondrac - Křivsoudov | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Křivsoudov - Olbramovice | 8:0 (3:0) | 22 | 68 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 16:30 | Křivsoudov - Maršovice | 1:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Popovice - Křivsoudov | 6:2 (5:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Křivsoudov - Trh.Štěpánov | 2:1 (1:1) | 77 | 77 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | Struhařov - Křivsoudov | 6:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Křivsoudov - Mezno | 4:1 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C | 5 | 450 (ø 90,00) | 7 (ø 1,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 4 | 276 (ø 69,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C | 16 | 1440 (ø 90,00) | 21 (ø 1,31) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 21 | 1242 (ø 59,14) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B | 14 | 1260 (ø 90,00) | 8 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 22 | 1668 (ø 75,81) | 7 (ø 0,31) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B | 11 | 990 (ø 90,00) | 7 (ø 0,63) | 2 (ø 0,18) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 19 | 1022 (ø 53,78) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C | 11 | 990 (ø 90,00) | 9 (ø 0,81) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 22 | 867 (ø 39,40) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B | 14 | 1260 (ø 90,00) | 21 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 22 | 1068 (ø 48,54) | 10 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C | 5 | 450 (ø 90,00) | 4 (ø 0,80) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 3 | 72 (ø 24,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C | 10 | 900 (ø 90,00) | 14 (ø 1,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 9 | 190 (ø 21,11) | 4 (ø 0,44) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C | 10 | 900 (ø 90,00) | 8 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 2 | 102 (ø 51,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




