Tomáš Beníšek

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 Arsenal Česká Lípa
2025-2026 TJ Spartak Chrastava
2014-2015 FK Turnov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Liberecký | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 14:00 Chrastava - Bělá 2:3 (0:2) 90 0 0 0 ano
15.08. 17:00 Ž. Brod - Chrastava 4:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 14:00 Chrastava - Višňová 2:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
28.08. 18:00 Lomnice - Chrastava 1:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
02.09. 17:00 Hrádek - Chrastava 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 14:00 Pěnčín - Chrastava 6:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 14:00 Chrastava - Vilémov 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 14:00 Chrastava - Č. Lípa B 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Pěnčín - Chrastava 0:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
10.10. 14:00 Chrastava - Rozstání 1:3 (1:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Liberecký | Krajský přebor 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Liberecký | Krajský přebor 24 2084 (ø 86,83) 4 (ø 0,16) 5 (ø 0,20) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 23 760 (ø 33,04) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 26 1515 (ø 58,26) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 30 2366 (ø 78,86) 9 (ø 0,30) 4 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Liberecký | Krajský přebor 23 1711 (ø 74,39) 4 (ø 0,17) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Liberecký | Krajský přebor 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Liberecký | Krajský přebor 13 1067 (ø 82,07) 1 (ø 0,07) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 25 2132 (ø 85,28) 1 (ø 0,04) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 25 2073 (ø 82,92) 2 (ø 0,08) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 27 2016 (ø 74,66) 2 (ø 0,07) 6 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 23 1842 (ø 80,08) 3 (ø 0,13) 7 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)