Vít Vohradník

2026-2027

Slovany Pardubice

Číslo hráče12
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 Slovany Pardubice
2024-2025 FC Litětiny
2024-2025 SK Býšť
2019-2020 SK Býšť
2019-2020 FK Horní Ředice
2018-2019 SK Býšť

Zápasy v sezóně 2026-2027

Pardubický | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
242 (ø 26,88) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Dříteč - Býšť 3:3 (3:2) 58 58 0 0 0 ano
23.08. 17:00 Býšť - Sezemice 3:0 (3:0) 30 60 0 0 0 ne
30.08. 17:00 Býšť - Rosice 3:3 (3:2) 8 82 0 0 0 ne
05.09. 17:00 Načešice - Býšť 3:0 (2:0) 23 67 0 0 0 ne
13.09. 17:00 Býšť - Miřetice 2:6 (2:3) 44 46 0 0 0 ne
27.09. 16:00 Býšť - Jehnědí 5:1 (2:0) 7 83 0 0 0 ne
03.10. 16:00 Hlinsko B - Býšť 2:2 (2:1) 57 33 0 0 0 ne
25.10. 14:30 Býšť - D. Újezd B 4:2 (2:0) 13 77 0 0 0 ne
31.10. 14:00 Chroustovice - Býšť 0:0 (0:0) 2 88 0 0 0 ne

Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
31.10. 10:15 Slovany - Býšť B 1:3 (1:2) 90 0 1 0 ano
23.08. 14:30 Býšť B - Veliny 1:0 (1:0) 90 1 0 0 ano
30.08. 14:30 Býšť B - V. Chvojno 4:5 (2:1) 0 0 0 0 ne
06.09. 17:00 Ostřetín - Býšť B 2:6 (0:2) 90 0 0 0 ano
13.09. 14:30 Býšť B - Roveň B 2:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
27.09. 13:30 Býšť B - Moravany B 2:5 (0:4) 90 0 0 0 ano
11.10. 13:00 Býšť B - Staré Ždánice 0:6 (0:4) 90 0 0 0 ano
18.10. 15:30 Mnětice - Býšť B 7:1 (2:0) 0 0 0 0 ne
25.10. 14:30 Dříteč B - Býšť B 8:2 (4:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 5 163 (ø 32,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 17 632 (ø 37,17) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A 18 1620 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Pardubice | Okresní přebor 5 138 (ø 27,60) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A 20 1239 (ø 61,95) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | Okresní přebor 24 1193 (ø 49,70) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A 15 948 (ø 63,20) 1 (ø 0,06) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)