Jiří Zima

Číslo hráče12
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 TJ Sokol Teplýšovice
2025-2026 Ostředek
2018-2019 TJ Sokol Teplýšovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Benešov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
323 (ø 80,75) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Teplýšovice - Křivsoudov 2:0 (0:0) 93 93 0 1 0 ano
29.08. 17:00 Olbramovice - Teplýšovice 2:1 (1:0) 77 77 0 1 0 ano
05.09. 17:00 Teplýšovice - Divišov 1:0 (1:0) 90 90 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Maršovice - Teplýšovice 2:2 (1:0) 63 63 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Teplýšovice - Popovice 4:1 (3:1) 0 0 0 0 ne
31.10. 14:00 Teplýšovice - Miřetice 3:1 (2:1) 0 0 0 0 ne

Středočeský | Benešov | III. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
208 (ø 69,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Teplýšovice B - Jankov 4:0 (3:0) 88 88 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Teplýšovice B - Ratměřice 1:2 (0:2) 60 60 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Zdislavice - Teplýšovice B 8:0 (4:0) 60 60 0 0 0 ano

Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
26.09. 16:30 Lešany - Teplýšovice C 8:0 (4:0) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 4 323 (ø 80,75) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. B 3 208 (ø 69,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 16 906 (ø 56,62) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 18 376 (ø 20,88) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 12 920 (ø 76,66) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 5 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 21 988 (ø 47,04) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 10 741 (ø 74,10) 5 (ø 0,50) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 14 580 (ø 41,42) 3 (ø 0,21) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 10 813 (ø 81,30) 3 (ø 0,30) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 18 588 (ø 32,66) 4 (ø 0,22) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 10 839 (ø 83,90) 8 (ø 0,80) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 1 30 (ø 30,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 4 248 (ø 62,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 6 308 (ø 51,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)