Matěj Radosta
2025-2026
| Číslo hráče | 7 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | FK Teplice |
| 2021-2022 | FK Varnsdorf |
| 2020-2021 | SK Sigma Olomouc |
| 2020-2021 | FK Teplice |
| 2018-2019 | FK Teplice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
1. Liga
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2132 (ø 78,96) | 2 (ø 0,07) | 2 (ø 0,07) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 19.07. 17:00 | Teplice - Zlín | 1:3 (1:0) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 02.08. 17:00 | Teplice - Bohemians | 3:0 (1:0) | 66 | 66 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 09.08. 20:00 | Slavia - Teplice | 3:0 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 16.08. 17:00 | Slovácko - Teplice | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 13.09. 15:00 | Teplice - Boleslav | 2:3 (2:3) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 17.09. 17:00 | Ostrava - Teplice | 1:1 (1:0) | 74 | 74 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 15:00 | Sigma - Teplice | 0:0 (0:0) | 28 | 62 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.09. 13:00 | Teplice - Pardubice | 0:0 (0:0) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 15:00 | Dukla - Teplice | 1:3 (1:1) | 76 | 76 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 18.10. 15:00 | Teplice - Liberec | 1:1 (0:0) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.10. 15:00 | Hradec - Teplice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 18:30 | Teplice - Plzeň | 1:2 (1:0) | 93 | 93 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 09.11. 15:30 | Sparta - Teplice | 2:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.11. 15:00 | Teplice - Ostrava | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.11. 13:00 | Bohemians - Teplice | 0:1 (0:0) | 85 | 85 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.12. 18:00 | Teplice - Slavia | 1:2 (0:0) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.12. 15:00 | Teplice - Slovácko | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.01. 15:00 | Jablonec - Teplice | 1:0 (1:0) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.02. 15:00 | Teplice - Karviná | 2:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.02. 15:30 | Boleslav - Teplice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.02. 15:30 | Teplice - Sigma | 1:3 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.02. 15:00 | Pardubice - Teplice | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.03. 15:00 | Teplice - Dukla | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.03. 13:00 | Liberec - Teplice | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 18:00 | Plzeň - Teplice | 2:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 15:30 | Teplice - Sparta | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 15:00 | Zlín - Teplice | 3:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 16:00 | Teplice - Hradec | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Liga | 27 | 2132 (ø 78,96) | 2 (ø 0,07) | 2 (ø 0,07) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Liga | 21 | 1129 (ø 53,76) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL B | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Liga | 23 | 1701 (ø 73,95) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL B | 6 | 512 (ø 85,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Liga | 15 | 1349 (ø 89,93) | 3 (ø 0,20) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| 1. Liga | 7 | 277 (ø 39,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL B | 2 | 149 (ø 74,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Liga | 13 | 665 (ø 51,15) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| 1. Liga | 1 | 10 (ø 10,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL B | 3 | 240 (ø 80,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Liga | 21 | 779 (ø 37,09) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL B | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Liga | 10 | 384 (ø 38,40) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL B | 8 | 720 (ø 90,00) | 5 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Liga | 4 | 180 (ø 45,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




