Martin Luňák
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 6.9 |
Kariéra
| 2024-2025 | SK Třebechovice pod Orebem |
| 2022-2023 | Týniště nad Orlicí |
| 2022-2023 | TJ Sokol Malšovice |
| 2022-2023 | TJ Spartak Opočno |
| 2022-2023 | FC Slavia Hradec Králové |
| 2014-2015 | TJ Sokol Malšovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 809 (ø 89,88) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,44) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Třebechovice - Opočno | 1:3 (1:1) | 89 | 89 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.08. 17:00 | Police B - Třebechovice | 5:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Třebechovice - Vysoká | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Třebechovice - Provodov | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Solnice B - Třebechovice | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Třebechovice - Malšovice | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Meziměstí - Třebechovice | 3:2 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Velichovky - Třebechovice | 2:3 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Třebechovice - Rychnov B | 4:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 7 | 629 (ø 89,85) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 23 | 1981 (ø 86,13) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,26) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 24 | 1971 (ø 82,12) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,20) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 7 | 211 (ø 30,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 25 | 2169 (ø 86,76) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 4 | 186 (ø 46,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 11 | 990 (ø 90,00) | 1 (ø 0,09) | 3 (ø 0,27) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 21 | 1873 (ø 89,19) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 18 | 1544 (ø 85,77) | 4 (ø 0,22) | 8 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 21 | 1883 (ø 89,66) | 7 (ø 0,33) | 6 (ø 0,28) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. E | 11 | 917 (ø 83,36) | 1 (ø 0,09) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. F | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




