Lukáš Fanta

2026-2027

SK Družec

Číslo hráče13
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 SK Družec
2018-2019 TJ Sokol Červený Újezd

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 10 (ø 5,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Družec B - Neuměřice B 9:0 (4:0) 90 4 0 0 ano
30.08. 13:30 Pchery - Družec B 2:13 (0:7) 0 4 0 0 ne
06.09. 17:00 Družec B - Pozdeň B 4:0 (2:0) 90 1 0 0 ano
20.09. 16:30 Družec B - Kačice 9:0 (3:0) 0 1 0 0 ne

Středočeský | Kladno | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
646 (ø 80,75) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Olovnice - Družec 4:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
29.08. 17:00 V. Přítočno - Družec 2:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Družec - Pozdeň 3:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Slovan Kladno - Družec 0:11 (0:6) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Družec - Tuchlovice B 3:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Hostouň B - Družec 2:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Družec - Hrdlív 3:3 (3:1) 16 74 0 1 0 ne
11.10. 16:00 Jedomělice - Družec 1:4 (1:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 10 (ø 5,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 13 1158 (ø 89,07) 3 (ø 0,23) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 11 946 (ø 86,00) 1 (ø 0,09) 6 (ø 0,54) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 26 2284 (ø 87,84) 7 (ø 0,26) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 19 1271 (ø 66,89) 2 (ø 0,10) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 7 (ø 1,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B 24 2004 (ø 83,50) 9 (ø 0,37) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B 25 2158 (ø 86,32) 4 (ø 0,16) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B 11 946 (ø 86,00) 3 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B 8 176 (ø 22,00) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B 7 472 (ø 67,42) 3 (ø 0,42) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)