Jakub Škarda
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | Sokol Sezimovo Ústí |
| 2022-2023 | TJ Sokol Lom |
| 2022-2023 | FK Jindřichův Hradec 1910 |
| 2021-2022 | FK Jindřichův Hradec 1910 |
| 2018-2019 | Sokol Sezimovo Ústí |
| 2016-2017 | FC SILON Táborsko |
| 2015-2016 | FC SILON Táborsko |
| 2015-2016 | Sokol Sezimovo Ústí |
| 2015-2016 | FC ZVVZ Milevsko |
| 2014-2015 | FC SILON Táborsko |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 (ø 10,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.08. 18:00 | S.Ústí - D. Dvořiště | 1:2 (1:0) | 8 | 82 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 10:30 | J. Hradec - S.Ústí | 7:1 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 16:30 | S.Ústí - Třeboň | 2:3 (0:1) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 03.10. 10:15 | Mirovice - S.Ústí | 5:1 (4:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 18.10. 15:30 | Met. Tábor - S.Ústí | 3:1 (1:0) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 24.10. 14:30 | S.Ústí - Semice | 1:2 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 31.10. 14:00 | Roudné - S.Ústí | 3:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | S.Ústí B - Rat. Hory | 8:1 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | S.Ústí B - Tučapy | 6:5 (2:2) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 27.09. 16:00 | S.Ústí B - Malšice | 2:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:30 | S.Ústí B - Radětice | 8:2 (3:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | S.Ústí B - Met. Tábor C | 4:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 1 | 8 (ø 8,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 27 | 2203 (ø 81,59) | 10 (ø 0,37) | 8 (ø 0,29) | 1 (ø 0,03) | 2 (ø 0,07) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 27 | 2401 (ø 88,92) | 20 (ø 0,74) | 9 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,25) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 21 | 1831 (ø 87,19) | 16 (ø 0,76) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 11 | 945 (ø 85,90) | 2 (ø 0,18) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) |
| Divize A | 16 | 778 (ø 48,62) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 15 | 1299 (ø 86,60) | 2 (ø 0,13) | 7 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 13 | 1150 (ø 88,46) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 2 (ø 0,14) | 4 (ø 0,28) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 2 | 171 (ø 85,50) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 23 | 1887 (ø 82,04) | 11 (ø 0,47) | 8 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 1 (ø 0,03) | 11 (ø 0,42) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 27 | 1945 (ø 72,03) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 5 | 435 (ø 87,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL A | 12 | 783 (ø 65,25) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 6 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 4 | 123 (ø 30,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




