Daniel Ryba

2026-2027

FK Loket

Číslo hráče2
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 FK Loket
2022-2023 TJ Sokol Chyše
2022-2023 TJ Počerny
2021-2022 TJ Sokol Chyše
2021-2022 FK Verušičky
2020-2021 TJ Sokol Pustověty
2020-2021 TJ Baník Rynholec
2018-2019 TJ Sokol Kout na Šumavě

Zápasy v sezóně 2026-2027

Karlovarský | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
70 (ø 17,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 10:00 Rychnov - Loket 1:2 (0:2) 9 81 0 0 0 ne
29.08. 14:30 Mar. Lázně B - Loket 8:1 (2:0) 44 46 0 0 0 ne
05.09. 14:00 Loket - Habartov 5:2 (2:2) 5 85 0 0 0 ne
19.09. 13:30 Loket - Nejdek 2:0 (2:0) 12 78 0 0 0 ne
27.09. 14:00 Kraslice - Loket 1:1 (0:0) 0 0 0 0 ne
10.10. 16:00 Plesná - Loket 2:3 (1:2) 0 0 0 0 ne

Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
30.08. 17:00 Jindřichovice - Loket B 5:1 (2:1) 90 1 0 0 ano
05.09. 17:00 Loket B - Oloví 1:4 (1:2) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Loket B - Lomnice B 2:3 (2:3) 0 0 0 0 ne
26.09. 16:30 Kraslice B - Loket B 2:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
10.10. 10:30 Krásno - Loket B 1:7 (1:2) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.A třída 4 70 (ø 17,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.A třída 10 323 (ø 32,30) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 2 (ø 0,22) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.A třída 14 464 (ø 33,14) 1 (ø 0,07) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 2 55 (ø 27,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A 5 418 (ø 83,60) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.A třída 2 36 (ø 18,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 6 287 (ø 47,83) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A 9 766 (ø 85,11) 3 (ø 0,33) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 2 17 (ø 8,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | IV. třída 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)