Michal Holcman

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2023-2024 TJ Karlovy Vary-Dvory
2023-2024 Sokol Sadov
2022-2023 FK Ajax Kolová
2020-2021 Dvory
2020-2021 TJ Karlovy Vary-Dvory
2019-2020 TJ Lokomotiva Karlovy Vary
2019-2020 TJ Karlovy Vary-Dvory
2018-2019 Sl.Junior KV
2017-2018 TJ DDM Stará Role
2015-2016 FC Slavia Karlovy Vary
2014-2015 Sl.Junior KV

Zápasy v sezóně 2026-2027

Karlovarský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
345 (ø 69,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 10:30 KV-Dvory - H. Slavkov 4:2 (3:0) 75 75 1 0 0 ano
29.08. 10:30 Skalná - KV-Dvory 2:3 (0:2) 90 0 0 0 ano
05.09. 10:30 KV-Dvory - Nové Sedlo 3:1 (2:1) 58 58 1 0 0 ano
12.09. 10:30 KV-Dvory - Toužim 5:0 (3:0) 66 66 0 0 0 ano
19.09. 10:30 Trstěnice - KV-Dvory 1:14 (0:6) 56 56 0 0 0 ano

Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 4 (ø 1,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 10:30 KV-Dvory B - Kolová 3:4 (1:3) 90 1 0 0 ano
20.09. 10:30 KV-Dvory B - Počerny 9:1 (6:0) 90 2 0 0 ano
26.09. 16:30 Bečov - KV-Dvory B 3:6 (2:2) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 5 345 (ø 69,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 3 (ø 1,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 11 950 (ø 86,36) 3 (ø 0,27) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 11 931 (ø 84,63) 25 (ø 2,27) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 22 1890 (ø 85,90) 17 (ø 0,77) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 24 2083 (ø 86,79) 35 (ø 1,45) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Krajský přebor 2 31 (ø 15,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 22 1777 (ø 80,77) 10 (ø 0,45) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 6 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Krajský přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.A třída 22 1863 (ø 84,68) 9 (ø 0,40) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 8 720 (ø 90,00) 5 (ø 0,62) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A 12 1075 (ø 89,58) 9 (ø 0,75) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 16 (ø 1,45) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 15 769 (ø 51,26) 5 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 16 1418 (ø 88,62) 10 (ø 0,62) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 25 2173 (ø 86,92) 35 (ø 1,40) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)