Tomáš Kabourek

2026-2027

FK Letohrad

Datum narození(32 let)
PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 FK Letohrad

Zápasy v sezóně 2026-2027

Divize C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
815 (ø 81,50) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 17:00 Svitavy - Letohrad 3:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
15.08. 17:00 Letohrad - Vykáň 1:4 (0:3) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Ústí n/O - Letohrad 4:1 (2:1) 69 69 0 0 0 ano
29.08. 17:00 Letohrad - Trutnov 1:2 (1:2) 70 70 0 0 0 ano
05.09. 10:30 Přepeře - Letohrad 8:1 (6:0) 46 46 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Letohrad - Mýto 2:3 (1:2) 90 2 0 0 ano
20.09. 10:15 Chlumec - Letohrad 4:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Letohrad - Kosmonosy 2:3 (2:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Police - Letohrad 4:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Letohrad - Turnov 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 7 545 (ø 77,85) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 30 2610 (ø 87,00) 24 (ø 0,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Pardubický | 1.A třída 2 157 (ø 78,50) 3 (ø 1,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 28 2452 (ø 87,57) 20 (ø 0,71) 4 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.A třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 30 2666 (ø 88,86) 8 (ø 0,26) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.A třída 3 183 (ø 61,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 30 2481 (ø 82,70) 14 (ø 0,46) 5 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.A třída 2 121 (ø 60,50) 6 (ø 3,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 30 2319 (ø 77,30) 18 (ø 0,60) 4 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.A třída 1 22 (ø 22,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 8 615 (ø 76,87) 2 (ø 0,25) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.A třída 1 64 (ø 64,00) 4 (ø 4,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 16 1366 (ø 85,37) 5 (ø 0,31) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 30 2683 (ø 89,43) 39 (ø 1,30) 4 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.A třída 1 30 (ø 30,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 30 2240 (ø 74,66) 11 (ø 0,36) 5 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 30 2261 (ø 75,36) 10 (ø 0,33) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 28 1792 (ø 64,00) 12 (ø 0,42) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,25)
Pardubický | Krajský přebor 3 266 (ø 88,66) 3 (ø 1,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 10 765 (ø 76,50) 6 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20)