Jaroslav Spodný

2026-2027

Sokol Novosedly

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 Sokol Novosedly
2024-2025 D.Dunajovice
2014-2015 Sokol Novosedly

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
541 (ø 77,28) 7 (ø 1,00) 4 (ø 0,57) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 Novosedly - Hustopeče 5:3 (3:1) 21 69 0 1 0 ne
06.09. 16:00 Zbýšov - Novosedly 2:1 (1:0) 90 1 1 0 ano
12.09. 10:30 Novosedly - FK Znojmo 8:2 (4:0) 73 73 2 0 0 ano
19.09. 16:00 Višňové - Novosedly 5:3 (3:0) 90 1 1 0 ano
26.09. 15:30 Novosedly - Zbraslav 2:3 (0:0) 90 1 1 0 ano
03.10. 15:00 Novosedly - Mikulov 2:1 (0:1) 90 1 0 0 ano
11.10. 15:00 Želešice - Novosedly 1:2 (1:0) 87 87 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 4 274 (ø 68,50) 4 (ø 1,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 17 1302 (ø 76,58) 8 (ø 0,47) 5 (ø 0,29) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A 21 1890 (ø 90,00) 10 (ø 0,47) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 14 1124 (ø 80,28) 6 (ø 0,42) 6 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 4 117 (ø 29,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 9 (ø 1,80) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 9 686 (ø 76,22) 5 (ø 0,55) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B 7 586 (ø 83,71) 6 (ø 0,85) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 23 2019 (ø 87,78) 13 (ø 0,56) 10 (ø 0,43) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B 10 751 (ø 75,10) 9 (ø 0,90) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 12 897 (ø 74,75) 1 (ø 0,08) 5 (ø 0,41) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B 18 1539 (ø 85,50) 15 (ø 0,83) 8 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Krajský přebor 12 595 (ø 49,58) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A 9 663 (ø 73,66) 6 (ø 0,66) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Krajský přebor 27 1738 (ø 64,37) 9 (ø 0,33) 8 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor 15 1216 (ø 81,06) 7 (ø 0,46) 4 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Krajský přebor 7 552 (ø 78,85) 5 (ø 0,71) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)