Eduard Durák
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2020-2021 | SK Slavkov u Brna |
| 2017-2018 | Tatran Rousínov |
| 2016-2017 | SK Slavkov u Brna |
| 2014-2015 | MFK Vyškov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 16:30 | Slavkov - Otnice | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 15.08. 16:30 | Šaratice - Slavkov | 8:2 (5:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Ivanovice - Slavkov | 1:7 (1:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 9 | 785 (ø 87,22) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 6 | 531 (ø 88,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 6 | 525 (ø 87,50) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,66) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Krajský přebor | 21 | 1326 (ø 63,14) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Krajský přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 10 | 700 (ø 70,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 1 | 25 (ø 25,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 9 | 688 (ø 76,44) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 13 | 939 (ø 72,23) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




